tr en
HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Estetiğe ve modern mimariye önem veren bakış açısı ile dokunduğu her şehri sanat eserine dönüştüren Almir Alüminyum, kurulduğu günden bugüne Cephe Giydirme Sistemleri alanında sunduğu çağdaş çözümlerle sektörün en kaliteli ve güvenilir şirketleri arasında yer almaktadır. 

Deneyimli ve profesyonel kadrosu ile Kapaklı Cephe, Strüktürel Silikon Cephe, Kompozit Panel Cephe Kaplama, Yarı Kapaklı Cephe Kaplama gibi mimari çözümlerle hizmet veren Almir Alüminyum, kullanıcılarını her zaman çevreye duyarlı, kaliteli ürünlerle buluşturmaktadır. 

Cephe Çözümlerinde olduğu kadar Ofis Bölme Sistemlerinde, Sürme Sistemlerinde, Fotosel Kapı Sistemlerinde de kalitesini kanıtlamış olan Almir Alüminyum, kaliteyi uygun fiyatla üretme politikası ile müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan bir prensibe sahiptir. 

Müşterileri ile uzun vadeli bağlılığı sağlayan ve sizlerin öncül çözüm ortağı olmayı başaran şirket, bu başarıyı proje aşamasından montaj aşamasına kadar sizlere en iyi kalitede hizmet verme ilkesine borçludur. 

Almir Alüminyum, dünya standartlarındaki dev fabrikasında üretimini sürdürürken, yine dünya devlerinden Egepen yetkili üretici bayiliği ile modern ve estetik hizmet yapısını taçlandırarak yoluna devam etmektedir. 

Çelikoğlu İnşaat iştirakıdır. 

 

HAKKIMIZDA